2016-08-18 czwartek do 2016-08-21 niedziela
Pielgrzymka do Kalwarii
Jak co roku z naszej parafii wyruszyła do Kalwarii pielgrzymka wiernych, by wziąć udział w odpuście Wniebowzięcia NMP. Pątnicy modlili się i brali udział w nabożeństwach trzech ostatnich dni tygodniowego odpustu. Dla organizatora pielgrzymek z naszej parafii – pana Jana Kosa była to już 25., jubileuszowa pielgrzymka. W pielgrzymce wzięły udział 53 osoby z naszej parafii, do grupy dołączyli zaprzyjaźnieni pielgrzymi z innych miast, razem 175 osób.





Przyjdzie nam pożegnać się z księdzem Krzysztofem Misiaszkiem oraz Siostrą Służebniczką Ewą - Gregorią Miśtak.









