FaceBookTwitterGoogle+

Pozostałe  Msze św.

Liturgia na dzisiaj

2018-12-16 III Niedziela Adwentu

1. Trzecia Niedziela Adwentu wzywa nas do radości. Pierwsze przyjście Syna Bożego przyniosło radość wszystkim ludziom, którzy na Niego czekali. Coraz bliżej jesteśmy świąt, a przede wszystkim coraz bliżej jesteśmy powtórnego przyjścia Jezusa na ziemię. Niech to spotkanie z przychodzącym Jezusem będzie dla nas wszystkich znakiem radości i niezachwianej nadziei, która nigdy zawieść nie może.

2. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci na nabożeństwa roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 18:00, które w tym roku przeżywamy pod hasłem „Patronowie Polski”.

3. Dziś  rozpoczyna się nowenna do Dzieciątka Jezus.

4. W salce przy zakrystii można nabyć świece wigilijne – dar pomocy dzieciom oraz opłatki wigilijne – dar serca dla sióstr pracujących w parafii.

5. Dzisiaj o godzinie 15:00 w Domu weselnym FINEZJI (u p. Basiagów) rozpocznie się spotkanie opłatkowe dla Seniorów z naszej Parafii. Zapraszają organizatorzy: Rada Osiedla Zawada; Klub Seniora i parafia pw. Matki Bożej Bolesnej.

6. We wtorek 18.12.2018r. po Mszy św. roratniej serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w kolędzie misyjnej w naszej parafii.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj skorzystali z posługi kilkunastu spowiedników w ramach spowiedzi przed Świętami Bożego Narodzenia. Informujemy, że w ciągu tygodnia ze spowiedzi w naszym kościele będzie można skorzystać tylko podczas Mszy św. porannej, ponieważ każdego dnia w godzinach popołudniowych i wieczornych będziemy spowiadać w poszczególnych parafiach naszego dekanatu.

8. Z racji trwających spowiedzi w parafiach z okazji Świąt Bożego Narodzenia kancelaria parafialna czynna będzie w tym tygodniu tylko w środę od godz. 16:30 do godz. 17:30. Z tej racji nie będzie też Mszy świętej w środęo godz. 17:00 w Jamnicy.

9. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego: Gość Niedzielny.