FaceBookTwitterGoogle+

Msze święte

Kościół Parafialny
Niedziele i święta
6.30,  8.00,   9.30
11.00, 12.30, 16.00
Dni powszednie
6:00,  6:30,  18:00


Kaplica w Jamnicy

Niedziela - 8:00
Środa - 17.00
I piątek - 6.45


Kaplice w Domach
Pomocy Społecznej

Niedziela - 12:15

Pozostałe  Msze św.
Kancelaria Parafialna

Liturgia na dzisiaj

img2

2018-12-16 III Niedziela Adwentu

1. Trzecia Niedziela Adwentu wzywa nas do radości. Pierwsze przyjście Syna Bożego przyniosło radość wszystkim ludziom, którzy na Niego czekali. Coraz bliżej jesteśmy świąt, a przede wszystkim coraz bliżej jesteśmy powtórnego przyjścia Jezusa na ziemię. Niech to spotkanie z przychodzącym Jezusem będzie dla nas wszystkich znakiem radości i niezachwianej nadziei, która nigdy zawieść nie może.

 
2. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci na nabożeństwa roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 18:00, które w tym roku przeżywamy pod hasłem „Patronowie Polski”.
 
3. Dziś  rozpoczyna się nowenna do Dzieciątka Jezus.
 
4. W salce przy zakrystii można nabyć świece wigilijne – dar pomocy dzieciom oraz opłatki wigilijne – dar serca dla sióstr pracujących w parafii.
 
5. Dzisiaj o godzinie 15:00 w Domu weselnym FINEZJI (u p. Basiagów) rozpocznie się spotkanie opłatkowe dla Seniorów z naszej Parafii. Zapraszają organizatorzy: Rada Osiedla Zawada; Klub Seniora i parafia pw. Matki Bożej Bolesnej.
 
6. We wtorek 18.12.2018r. po Mszy św. roratniej serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w kolędzie misyjnej w naszej parafii.
 
7. Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj skorzystali z posługi kilkunastu spowiedników w ramach spowiedzi przed Świętami Bożego Narodzenia. Informujemy, że w ciągu tygodnia ze spowiedzi w naszym kościele będzie można skorzystać tylko podczas Mszy św. porannej, ponieważ każdego dnia w godzinach popołudniowych i wieczornych będziemy spowiadać w poszczególnych parafiach naszego dekanatu.
 
8. Z racji trwających spowiedzi w parafiach z okazji Świąt Bożego Narodzenia kancelaria parafialna czynna będzie w tym tygodniu tylko w środę od godz. 16:30 do godz. 17:30. Z tej racji nie będzie też Mszy świętej w środęo godz. 17:00 w Jamnicy.
 
9. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego: Gość Niedzielny.
 

Dane kontaktowe

Parafia Rzymsko-Katolicka
Matki Bożej Bolesnej 
w Nowym Sączu - Zawadzie

ul. Kręta 1, 33-300 Nowy Sącz
tel.: 18 443 96 79
e-mail: kancelaria@parafiazawada.pl