FaceBookTwitterGoogle+

Msze święte

Kościół Parafialny
Niedziele i święta
6.30,  8.00,   9.30
11.00, 12.30, 16.00
Dni powszednie
6:00, 6:30, 18:00


Kaplica w Jamnicy

Niedziela - 8:00
Środa - 17.00
I piątek - 6.45


Kaplice w Domach
Pomocy Społecznej

Niedziela - 12:15

Pozostałe  Msze św.
Kancelaria Parafialna

Konto parafialne

84 8805 0009 0043 4437 2000 0010
Łącki Bank Spółdzielczy

Liturgia na dzisiaj

img2

2022-01-09 niedziela

Przedstawienie jasełkowe

jaselka2022W niedzielny wieczór w naszym kościele odbyło się przedstawienie jasełkowe, zatytułowane "Jasełka z Małym Księciem". Wykonawcami byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16, młodzież naszej parafii, a także dzieci ze scholi parafialnej. Przedstawienie łączyło refleksje na temat wartości, którymi żyje współczesny człowiek, z przypomnieniem o uniwersalnej zbawczej wartości tajemnicy Bożego Narodzenia. Przed oczyma licznie zgromadzonych parafian i gości przewinęła się barwna galeria postaci: od Małego Księcia i jego Lisa z powieści Saint-Exupery'ego, przez zajętych swoimi sprawami młodych i dorosłych aż po anioły, diabełki, mędrców i pastuszków.

Spektakl został bardzo ciepło przyjęty, a na koniec słowa wdzięczności i uznania pod adresem małych aktorów skierował Ks. Proboszcz. Reżyserem jasełek był ks. Piotr Klóska, rozśpiewana schola dziecięca została przygotowana przez siostrę Barbarę, której towarzyszyły starsze dziewczynki grające na instrumentach. Stroje opracowała i przygotowała pani Maria Majocha. Swój wielki wkład w jasełka mieli Rodzice, którzy niestrudzenie czuwali nad dziećmi w czasie prób, przywozili je na kolejne spotkania, pomagali w opanowaniu tekstu i przygotowaniu kostiumów.

Zdjęcia do zobaczenia w naszej galerii (kliknij tutaj).


 

Posłuchaj radia

logo Radio

logo radians

Polecamy

diecezja

gosc niedzielny

milujcie sie

PromyczekDobra winietka1

katechizm

biblos

Dane kontaktowe

Parafia Rzymsko-Katolicka
Matki Bożej Bolesnej 
w Nowym Sączu - Zawadzie

ul. Kręta 1, 33-300 Nowy Sącz
tel.: 18 443 96 79
e-mail: kancelaria@parafiazawada.pl