2026-05-01 piątek
Członkowie Wolontariatu na pielgrzymce do Tuchowa
Już po raz 41. odbyła się organizowana corocznie przez zgromadzenie Sióstr Służebniczek pielgrzymka Tarnów – Tuchów w intencji dzieci, młodzieży, nowych powołań oraz o Boże błogosławieństwo na czas egzaminów. Około 700 osób wyruszyło w tym roku na pielgrzymi szlak, aby wędrując wśród ukwieconych łąk Pogórza Ciężkowickiego przeżyć te szczególne rekolekcje w drodze. Członkowie Młodzieżowego Wolontariatu bł. Edmunda Bojanowskiego z naszej parafii również wzięli udział w tym wydarzeniu i aktywnie włączyli się w pielgrzymkową modlitwę oraz śpiew. Dziękujemy za reprezentowanie naszej wspólnoty parafialnej na pielgrzymim szlaku i życzymy wielu łask wyproszonych przez Tuchowską Panią.
Zdjęcia w naszej galerii (kliknij tutaj).










