2026-05-03 niedziela
Uroczystość I Komunii Świętej
W niedzielę przeżywaliśmy w naszej parafii uroczysty dzień I Komunii Św. Osiemdziesiąt dwoje dzieci, w tym piętnastka uczniów ze Szkoły Podstawowej w Jamnicy, po raz pierwszy w życiu przyjęło do swych serc Pana Jezusa w Komunii św. Msza św. pierwszokomunijna miała bardzo uroczysty charakter. Oprawa muzyczna była dziełem siostry Lesławy i naszej scholi wspieranej przez pana Marcina, piękne dekoracje były dziełem sióstr zakonnych, a staranne posprzątanie kościoła i jego otoczenia – to zasługa rodziców dzieci. Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz, dzieci i rodzice przygotowali czytania i liturgię, a księża katecheci – ks. Marcin i ks. Dawid - czuwali nad sprawnym jej przebiegiem. Serdecznie gratulujemy uczniom klas III i życzymy, by rozwijały nadal w swoich sercach mocną, żywą i piękną więź z Panem Jezusem Eucharystycznym.










